Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

Na skaleczenia

Plastry Salvequick dla każdego

Każdemu zdarza się rzadziej lub częściej doznać jakiegoś uszkodzenia skóry, które należy odpowiednio opatrzyć. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych. W przypadku lżejszych ran, jak otarcia, skaleczenia czy zadrapania, niezbędny w domowej apteczce jest plaster z opatrunkiem. Przyklejony na ranę po jej oczyszczeniu zapobiegnie zabrudzeniu rany i przyspieszy gojenie. Dobrej jakości plastry opatrunkowe produkuje firma Salvequick.

Oferta firmy Salvequick

Jest to szwedzka firma, a jej plastry są znane w wielu krajach Europy. Można je również bez problemu kupić w Polsce. W ofercie ma wiele rodzajów plastrów przeznaczonych do różnego celu i cechujących się różnymi właściwościami. To właśnie duża różnorodność plastrów Salvequick w znacznej mierze decyduje o tym, że są one chętnie kupowane przez klientów i można je znaleźć w apteczkach wielu Polaków.

Rodzaje plastrów Salvequick

W ofercie firmy Salvequick znajduje się wiele rodzajów plastrów, a każdy wyróżnia się jakąś cechą szczególną. Poza plastrami standardowymi, dostępne są plasery o różnych właściwościach. I tak, można nabyć między innymi plastry wodoodporne czy plastry o stonowanym kolorze zlewające się z kolorem skóry. Nowością są plastry przyspieszające gojenie i zapobiegające infekcji rany, czyli plastry z aloesem czy związkami srebra. W ofercie tak znanej firmy jak Salvequick nie mogło zabraknąć specjalnych plastrów dla dzieci, czyli kolorowych zawierających wizerunki ulubionych przez dzieci kreskówek. Noszenie takich plastrów na pewno w jakimś stopniu niweluje ból i nieprzyjemności towarzyszące odniesionym przez dzieci ranom.