Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

Zdrowie

Vernikabon na długotrwałe zaparcia

Wiele osób cierpi na długotrwałe zaparcia i nie może się ich pozbyć. Środki farmakologiczne często osłabiają układ pokarmowy, a dobrym sposobem na pozbycie się problemu jest ziołolecznictwo. Można sięgnąć po syrop ziołowo miodowy Vernikabon, opracowany w Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed w Żywcu.

Zaparcie z powodu zbyt obfitych posiłków Cię już nie dotyczy

Jak wiadomo pójście na imprezę rodzinną czy święta często kończą się bólem brzucha. Jemy zbyt dużo i zbyt tłusto, a metabolizm zwalnia i dają o sobie znać dolegliwości bólowe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po syrop ziołowo-miodowy Vernikabon, który zawiera takie składniki jak wyciąg z czarnuszki, z ziela piołunu, miód pszczeli czy ekstrakt z łupin ożecha włoskiego i róży. Istotne są również olejki: goździkowy, tymiankowy, kminkowy, kolendrowy, cytrynowy i miętowy. Szczególnie istotne działanie ma olejek miętowy, który łagodzi bóle brzucha powodowane przez niestrawność. Z kolei kwas cytrynowy neutralizuje kwasy w żołądku, a kminkowy i goździkowy regulują trawienie, zwalczając uczucie ciężkości. Dzięki krótkiej 7 dniowej kuracji można przywrócić już prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Zaleca się wtedy zrobienie sobie tygodniowej przerwy i powrót do tygodniowej kuracji, która ma całkowicie już wyeliminować problem. Ważne jest to, że Vernikabon można stosować wielokrotnie, gdyż nie jest w żaden sposób szkodliwy dla osób, które nie są uczulone na żaden składnik syropu.

Vernikabon wspomoże Cię również podczas odchudzania

W czasie zmiany diety naturalnym mechanizmem jest spowolnienie metabolizmu, aby organizm szybciej wrócił do siebie warto zastosować naturalny syrop Vernikabon. Można go stosować 2 razy dziennie po dwie łyżeczki. Dzieci mogą przyjmować jedną łyżeczkę przed posiłkiem dwa razy dziennie. To skuteczny sposób na pozbycie się złogów jelitowych i oczyszczenie organizmu w naturalny sposób.