Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

OLIMP Aminokwasy Amino EAA XPLODE
Suplementy

Dlaczego warto stosować OLIMP Aminokwasy Amino EAA XPLODE?

OLIMP Aminokwasy Amino EAA XPLODE jest bardzo wysokiej jakości suplementem diety, który dostarcza aminokwasów rozgałęzionych, esencjalnych, alaniny, a także L-glutaminy. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla osób, których celem jest zwiększenie możliwości siłowych.

Jakie jest działanie OLIMP Aminokwasy Amino EAA XPLODE?

Suplement przede wszystkim zatrzymuje katabolizm powysiłkowy, a także nasila rozwój nowej tkanki mięśniowej. Ponadto produkt wspomaga odbudowę zasobów energetycznych organizmu. Może przyczynić się również do zdecydowanie lepszej syntezy białek, a także prawidłowej przemiany masy ciała.

Jak powinno się stosować suplement?

Jedna porcja produktu powinna być rozpuszczona w 150 ml wody. Rekomendowane jest przyjmowanie suplementu dwa razy dziennie, zarówno przed treningiem, jak i po treningu. Osoby, które zdecydują się na jedną porcję dziennie, mogą przyjąć produkt do posiłku. Warto zaznaczyć, że suplement może być spożywany zaraz po przygotowaniu.

Koniecznie należy pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Ponadto suplementu nie można stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Produkt powinien być również przechowywany w miejscu, które jest niedostępne dla małych dzieci.

Zastosowanie produktu

OLIMP Aminokwasy Amino EAA XPLODE jest świetnym produktem rekomendowanym przede wszystkim osobom regularnie uprawiającym sport. Warto zaznaczyć, że suplement mogą przyjmować nie tylko osoby trenujące zawodowo, ale również amatorsko. Produkt szczególnie zalecany jest osobom, które uprawiają dyscypliny wytrzymałościowo-siłowe.