Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

Zdrowie

Emulsje od Emolium. Codzienna pielęgnacja suchej i wrażliwej skóry ciała

W kolekcji Emolium https://www.aptekagalen.pl/emolium znajduje się szeroka gama kosmetyków przeznaczonych dla skóry suchej i wrażliwej. Największą popularnością cieszą się emulsje, które zostały opracowane w celu pielęgnacji skóry na całym ciele.

Nawilżające emolienty od Emolium

Emulsje do ciała od Emolium to intensywnie działające emolienty bogate w substancje nawilżające i natłuszczające, które dedykowane są dla skóry wymagającej intensywnego nawilżenia – także wrażliwej, alergicznej.

Kosmetyki te mogą być używane zarówno u dorosłych, jak również u dzieci – już od pierwszego dnia życia. Bazują na sprawdzonych składnikach, w tym także pochodzenia naturalnego jak masło shea, masło macadamia, a także komponentach intensywnie nawilżających – kwasie hialuronowym, moczniku, allantoinie.

Emulsje Emolium – do mycia i pielęgnacji skóry

Emulsje od Emolium to paleta kosmetyków, które umożliwiają mycie i pielęgnację skóry ciała i twarzy.

Do oczyszczania skóry dedykowane są nawilżająca emulsja micelarna, a także delikatna emulsja do kąpieli.

Do nawilżania marka Emolium przygotowała emulsję do ciała, która została opracowana z myślą o potrzebach skóry wrażliwej, wymagającej nawilżenia i natłuszczenia.

Kosmetyki Emolium posiadają hipoalergiczne formuły i są przebadane klinicznie i dermatologicznie. Zostały opracowane we współpracy z dermatologami i pediatrami. Emulsja do ciała Emolium uzyskała rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.