Posted inZdrowie

Opis produktu Zenella Med

Zenella Med to tabletki dopochwowe przeznaczone dla kobiet. Głównym celem ich stosowania jest wspomaganie leczenia podczas infekcji intymnych.

Opis produktu

Zenella Med to produkt, który ma bardzo korzystne właściwości i polecany jest wszystkim kobietom, które zmagają się z pewnymi problemami zdrowotnymi w obrębie narządów płciowych. Liczne składniki aktywne preparatu przede wszystkim w bardzo dobry sposób hamują rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych, wśród których można wymienić głównie bakterie. Bakterie są bardzo częstą przyczyną wielu infekcji pochwy, dlatego stanowią duży problem u niektórych kobiet. Zenella Med to wyrób, który w korzystny sposób zmienia pH pochwy na bardziej przyjazne, a także bardziej odporne na atak różnego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych. https://www.aptekagalen.pl/zenella-med-14tbl-dopochwowych

Zastosowanie produktu

Produkt taki jak Zenella Med jest przeznaczony przede wszystkim do stosowania podczas występowania infekcji intymnych. Zalecana dawka to jedna tabletka codziennie przez około siedem lub dziesięć dni. Produkt powinien być aplikowany na noc, ponieważ wtedy ma najbardziej efektywne działanie. Można go również stosować w celach profilaktycznych, bez zaobserwowania jakichkolwiek objawów chorobowych. W tym celu można używać jedną tabletkę dwa razy w tygodniu. Każdorazowo tabletkę z produktem należy umieszczać głęboko w pochwie. Ma ona bardzo korzystne działanie, które wpływa przez wszystkim na zmianę pH pochwy. Dzięki temu zmniejszone jest odczuwanie niekorzystnych objawów chorobowych przez kobietę.