Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

Zdrowie

Zdrowie to też sprawdzone suplementy diety – marka Now Foods i jej preparaty

Suplementy diety to dla wielu codzienność. W jakich przypadkach je przyjmować? Jaką markę wybrać? Jak inaczej można wspomóc zdrowie? Warto wziąć pod uwagę wszystkie kryteria.

Kiedy sięgnąć po suplementy diety?

Przyjmowanie suplementów diety nie jest niczym nadzwyczajnym. Obecnie przyjmuje je spora część społeczeństwa. Najczęstszymi powodami sięgania po nie są m.in.:

  • uzupełnianie niedoborów mikro- i makroelementów,
  • zwiększona aktywność fizyczna,
  • dbanie o odporność organizmu,
  • chęć poprawy ogólnej kondycji organizmu,
  • choroby przewlekłe.

Jak widać, w suplementach diety każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto jednak pamiętać, by wybierać te sprawdzone, z dobrym składem, optymalną przyswajalnością – dobre opinie mają preparaty Now Foods, które, bazując na naturalnych składnikach, gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

A może aromaterapia?

Wspomaganie pracy organizmu za pomocą olejków eterycznych gromadzi coraz więcej fanów. Oprócz oczywistej przyjemności, jaką niosą ulubione zapachy, przyczyniają się również do poprawy kondycji psychofizycznej. Są sporym ułatwieniem w uciążliwym kaszlu, zatkanym nosie, problemach z oddychaniem i wielu innych objawach. Domowe inhalacje, np. z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego, eukaliptusowego lub miętowego, pozwalają udrożnić drogi oddechowe i ułatwić powrót do sprawności. Tego typu praktyki są przydatne także przy problemach z zatokami – bólem, zatkaniem, uczuciem ciężkości w okolicy nosa. Olejki eteryczne są nieocenione, by dodać sobie energii i rozbudzić się – dla takiego efektu warto rozpylić w pomieszczeniu np. olejek pomarańczowy i cieszyć się orzeźwiającym zapachem. Z kolei w stresującej sytuacji, gdy potrzeba chwili wytchnienia i odpoczynku, warto sięgnąć po olejek lawendowy, znany jako uspokajający i wyciszający. Olejki można także dodawać do ulubionych kremów i balsamów, dzięki czemu zwiększa się skuteczność kosmetyków i nadaje im przyjemny zapach. Najlepiej wybierać olejki organiczne, które nie zawierają niepotrzebnych dodatków – dobrą opinią cieszą się te z asortymentu Now Foods.

Dbanie o zdrowie to ważna część codzienności. Dobrze, by przebiegała z pomocą sprawdzonych produktów.