Posted inZdrowie

Olfen 100

olfen

Żel Olfen jest stosowany przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 14 lat. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwobrzękowo. Kiedy sięgnąć po ten lek? Jaki skład posiada żel Olfen? 

Olfen 100 cena i sposób użycia

Olfen 100 to produkt leczniczy, który zakupić można w aptece internetowej, Bez wychodzenia z domu zamówimy produkt z dostawą pod same drzwi, co jest niezwykle wygodne i komfortowe. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i koszty związane z dojazdem do stacjonarnego punkt aptecznego. Cena jest niezwykle atrakcyjna i z pewnością zachęca do zakupu. 

olfen

Sposób użycia należy ściśle wiązać z tym, co jest zawarte w ulotce. Dorośli i młodzież od 14 lat mogą skorzystać z tego żelu w następujących przypadkach:

  • pourazowy stan zapalny mięśni, stawów, więzadeł, ścięgien,
  • ograniczony stan zapalny tkanek miękkich, takich jak łokieć tenisisty, zapalenia ścięgien, zapalenia okołostawowe,
  • ograniczona i łagodna postać choroby zwyrodnieniowej stawów,
  • bóle pleców i bóle reumatyczne. 

Olfen żel opinie i skład

Produkt cieszy się pozytywnymi opiniami na rynku. Użytkownicy wskazują, że działa skutecznie oraz pozwala szybko zniwelować ból. Dzięki temu odzyskamy dawną jakość życia, ciesząc się codziennością bez bólu. W składzie znajduje się diklofenak sodowy i substancje pomocnicze. Żel jest przezroczysty i przypomina zapachem izopropanol. Pamiętajmy o tym, aby przed użyciem dokładnie zapoznać się z ulotką. Znajdziemy w niej wskazania do stosowania, przeciwwskazania, dawkowanie i dane dotyczące działań niepożądanych. Warto także poprosić o poradę specjalistę – farmaceutę lub lekarza.

Olfen 100 jest wyrobem, który znajdziemy w aptece internetowej. Przystępna cena i atrakcyjne opinie to spore atuty tego żelu. Bardzo łatwo jest aplikowany na skórę i wykazuje działanie chłodzące.