Posted inZdrowie

O czym pamiętać stosując lek Maxigra Max?

Maxigra Max jest jednym z najlepszych leków przeciw zaburzeniom erekcji dostępnych na polskim rynku. Klasyczna Maxigra Go, która pomaga wielu użytkownikom została wzbogacona o podwójną dawkę syldenafilu, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób ze skrajnie silnymi problemami seksualnymi. Jednak branie tak dużej dawki leku mimo przeciwwskazań jest szczególnie niebezpieczne, dlatego każdy użytkownik powinien dokładnie zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej dołączonej do leku. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przeciwwskazania dotyczące Maxigry Max, jak i wskazane zachowania w nieprzewidzianych sytuacjach.

Kiedy nie wolno stosować Maxigry Max?

Leków zawierających syldenafil nie należy stosować przede wszystkim podczas zażywania leków uwalniających tlenek azotu lub wzmacniających jego działanie w organizmie. Leki takie jak Maxigra Max mogą wtedy doprowadzić do silnego niedociśnienia tętniczego, co może fatalnie odbić się na zdrowiu użytkownika. Oczywiście wszelkich lekarstw na zaburzenia erekcji zabrania się także u osób, którym lekarz zabronił aktywności seksualnej. Może to nawet prowadzić do ciężkich chorób układu krwionośnego albo zatrzymania akcji serca.

Warto też pamiętać, że Maxigry Max nie powinny stosować osoby cierpiące na wszelkie choroby związane z układem krwionośnym, takie jak nadciśnienie, niedociśnienie, czy też niedokrwistość. Jeżeli nie ma się pewności co do tego, czy można zażywać leki z syldenafilem należy koniecznie skonsultować to ze swoim lekarzem.

Co zrobić, jeżeli po zażyciu leku odczuwa się niepożądane skutki uboczne?

W przypadku gdy użytkownik zda sobie sprawę z tego, że lek nie działa tak jak powinien zaleca się przede wszystkim przyjęcie pozycji półsiedzącej i próbę zrelaksowania. Jednak w przypadku ciężkich objawów, takich jak bóle serca lub krwawienie po przyjęciu pozycji półsiedzącej trzeba koniecznie skontaktować się z lekarzem. Może się też zdarzyć sytuacja, w której użytkownik doświadcza długich (ponad czterogodzinnych) i bolesnych erekcji. Wtedy także konieczny jest kontakt ze specjalistą.