Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

Suplementy

Top 3 suplementy na redukcję

Sklepy z suplementami oferują nam szeroki wybór produktów przydatnych w wielu sytuacjach. Mogą być one pomocne między innymi w procesie spalania tkanki tłuszczowej. Oczywiście musimy pamiętać, że do spalania tkanki tłuszczowej potrzebny jest deficyt kaloryczny. Tylko wtedy stosowanie suplementów przyspieszy redukcję.

Top 3 suplementy na redukcję

Spalacze tłuszczu to suplementy, które zawierają naturalne składniki. Dzięki temu nie powodują efektów ubocznych, jeśli stosujemy się do zaleceń producenta. Spalacze przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawiają trawienie i dodają energii.

Kolejnym suplementem wartym uwagi są adaptogeny. Redukcja jest stresująca dla organizmu, a substancje takie jak ashwagandha, żeń-szeń czy cytryniec chiński mogą pomóc nam ze stresem. Zmniejsza to poziom kortyzolu. Zbyt duża ilość tego hormonu wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu, w tym również na proces spalania tkanki tłuszczowej.

BCAA, czyli aminokwasy rozgałęzione, to obowiązkowy suplement na redukcji. W składzie znajdziemy leucynę, walinę i izoleucynę. Te trzy aminokwasy chronią nasze mięśnie przed katabolizmem, a także przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. BCAA przyjmujemy przed i po treningu.

Więcej o suplementach można dowiedzieć się na stronie ŚwiatSupli.pl.