Posted inZdrowie

Problem z erekcją

tabletki na potencję

Tabletki na potencję to nie afrodyzjaki, ale leki, które leczą. Stosowane w odpowiedni sposób, potrafią skutecznie pomagać w radzeniu sobie z zaburzeniami erekcji, a nawet leczyć je, by ryzyko wystąpienia nawrotu problemu stało się znikome.

Czy warto stosować preparaty leczące zaburzenia erekcji?

Na pojawienie się problemów z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu mają wpływ różne czynniki: zaczynając od diety, przez niezdrowy, siedzący tryb życia czy stresującą pracę, aż po przemęczenie i niewystarczającą ilość snu. Mężczyzna dotknięty tym schorzeniem może mieć problemy nie tylko fizjologiczne, wynikające na przykład z otyłości czy chorób układu krwionośnego, ale również ze sferą psychosomatyczną. Psychika ma niebagatelny wpływ na zdolność do uzyskania erekcji. Dobrym pomysłem jest więc skorzystanie z pomocy specjalisty, jednakże tabletki na potencję są lekami, które w terapii leczenia zaburzeń czynności seksualnych uzupełniają terapię i działają w sposób wysoce efektywny.

Warto je stosować zawsze wtedy, kiedy inne środki zaradcze nie zdają egzaminu. Sprawdź https://www.apteka-familia.pl/potencja.html.

tabletki na potencję

Leki leczące zaburzenia erekcji

Środki na potencję mają różne nazwy: Maxigra, Inventum czy Mensil, jednak ich skład to przede wszystkim sildenafil. To on jest składnikiem aktywnym, który umożliwia lepszy dopływ krwi do prącia. Najczęściej występuje pod postacią 25 miligramowych tabletek, które można połykać bądź żuć. Środki na potencję należy przyjmować na godzinę przed planowanym stosunkiem. Sildenafil działa około 6 godzin i umożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Preparaty z sildenafilem to tabletki na erekcję bez recepty dostępne w wielu różnych aptekach. Mimo tego, że są to tabletki na erekcję bez recepty, warto przed ich użyciem skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć czynniki, które uniemożliwiają korzystanie z leków z tej grupy.