Posted inZdrowie

Maski to dobra ochrona

Wysoka jakość masek z filtrem n99 jest gwarantowana. Są one zgodnie ze standardem EN 149:2001 oraz A1:2009. Wysoki poziom filtracji to aż 99 procent. Filtracja takich masek jest pięciowarstwowa, a rozmiar jest uniwersalny.

Maska mocowana jest do twarzy elastyczną gumką. Produkt jest hipoalergiczny oraz przyjemny dla skóry. Na dodatek są hydrofobowe oraz wielokrotnego użytku. Warto takie maski kupić na dragonmask.pl, ponieważ doskonale chronią przed wszelkimi wirusami i zarazkami. Miękki nosek maski sprawia, że twarz nie doznaje urazu. 

Jaka jest maska n99?

Maska posiada polipropylenową warstwę izolacyjną, która chroni przed przenikaniem bakterii. Główna warstwa maski zatrzymuje wirusy i inne mikrocząstki. Elektrostatyczna włóknina zatrzymuje cząstki stałe. Maska posiada warstwę pochłaniającą wilgoć. Miękka warstwa przylega do twarzy i filtruje cząstki stałe. Maski sprzedawane są w białym kolorze, nieraz można też kupić czarne maseczki, które są niebrudzące i bardzo dobrze się prezentują. 

Maskę należy zakładać starannie

Maskę należy zakładać starannie – najpierw myje się ręce, później zakłada się maskę na twarz. Maskę nakłada się za uszy za pomocą gumek. Zacisk nosowy należy dopasować tak, aby zapewnić szczelność. Przyleganie musi być prawidłowe, aby nieszczelność nie zniweczyła pożądanego efektu działania takiej maski.