Pzw Konferencje

Konferencje o zdrowiu

Zdrowie

Blue Cap Spray – ratunek w chorobach skóry

Leczenie chorób skórnych nie należy do najłatwiejszych. Zwykle potrzeba sporo czasu na to, by uzyskać prawidłową diagnozę i wdrożyć odpowiednie leczenie – często bazujące na silnych lekach. Dla osób z egzemą, łuszczycą lub innymi schorzeniami skóry każdy produkt przynoszący ulgę i łagodzący podrażnienia oraz świąd jest na wagę złota. Jednym z nich jest Blue Cap Spray.

W jakich schorzeniach skórnych pomaga stosowanie Blue Cap Spray?

Ze względu na swoje właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne Blue Cap Spray jest skutecznym produktem do pielęgnacji skóry osób, zmagających się z m.in. z łojotokowym zapaleniem skóry, łupieżem, trądzikiem różowatym, egzemą oraz atopowym zapaleniem skóry. Łagodzi świąd skóry i zapobiega złuszczaniu się naskórka, dzięki czemu chorzy mogą odczuć natychmiastową ulgę po zastosowaniu sprayu. Warto zaznaczyć, że jest to dermokosmetyk, który posiada naturalne składniki – nie trzeba więc obawiać się skutków niepożądanych lub łączenia produktu z innymi lekami.

W jaki sposób stosować produkt?

Blue Cap Spray zaleca się stosować 2-3 razy na dobę. Po złagodzeniu objawów należy kontynuować jego aplikację przez tydzień, by zmiany nie powróciły zbyt szybko. Preparat nakłada się miejscowo na zmieniony chorobowo obszar na skórze z odległości 15 cm. Podczas użytkowania produktu należy uważać, by kosmetyk nie dostał się do oczu.

Regularne stosowanie Blue Cap Sprayu jest skutecznym wsparciem w leczeniu chorób skóry.