Posted inZdrowie

Pomoc w przypadku kontuzji sportowej

seria nexus ortezy i stabilizatory

Kontuzja potrafi ograniczyć mobilność niejednego człowieka. Nie łatwo powrócić do pełnej aktywności ruchowej, fizycznej po dużym urazie. Dodatkowo ogromny ból potrafi mocno wpłynąć na obniżenie komfortu życiowego. Aby pozbyć się ogromnego bólu i móc szybciej powrócić do pełnej sprawności, warto nosić ortezy i stabilizatory Nexus.

Nowoczesny sprzęt medyczny

seria nexus stabilizatory i ortezy

Przez wiele osób dobrze kojarzony, ten nowoczesny sprzęt medyczny ma pomagać chronić poszczególne kończyny, jak np. nadgarstek, kolano, przed dalszymi urazami. W niektórych przypadkach stabilizatory stosowane są profilaktycznie. Nowoczesne opaski medyczne, w wielu przypadkach (jeżeli tylko jest taka możliwość) zapewniają pacjentom lepszą mobilność, niż by to było w przypadku gipsu. Do wyboru są różnego rodzaju ortezy. Część z nich prezentuje seria Nexus.  Ich produkty wykonane są w pełni z bezpiecznego neopropenu, który zapewnia właściwości termoizolacyjne. Dlaczego jest to takie ważne? Tkanki są lepiej ukrwione, a co za tym dalej idzie – proces rehabilitacji odbywa się znacznie sprawniej.

Dobre ortezy i stabilizatory Nexus

W serii Nexus można znaleźć takie opaski, jak przeciw zapaleniu kłykcia, opaski na nadgarstek oraz rzepkę, stabilizatory stawu skokowego, stabilizatory kolana, usztywniacze na kciuk. Pacjenci mogą również korzystać z takich produktów, jak opaski na nadgarstek, udo, łydkę, kostkę, talię oraz usztywniacz lędźwiowo-krzyżowy.

Niezależnie od tego z jaką kontuzją pacjenci mają do czynienia, otrzymują oni gwarancję, że produkty ortopedyczne i rehabilitacyjne Nexus zapewnią im dobrą ochronę. Wszystko po to, aby móc zadbać o własne zdrowie. Nie ma sensu narażać się samodzielnie na ból fizyczny, jeżeli istnieje możliwość zakupu dobrych produktów medycznych, dostępnych na wyciągnięcie ręki.