Posted inUncategorized

Amnesia Haze – nowa odmiana marihuany

amnesia haze

Geny Haze pozostają jednymi z bardziej lubianych oraz powszechnych w świecie konopii. Kojarzy się je z intensywnym umysłowym hajem, doskonałymi zbiorami i złożonymi smakowymi profilami. Amnesia Haze stanowi jedną spośród bardziej poznanych przedstawicielek tejże rodziny i posiada imponujące oraz skomplikowane pochodzenie. Hybryda ta z dominującymi genami sativa, pochodzi od odmian dzikich landrace rodzaju sativa z Kambodży, Jamajki, Hawajów i Tajlandii, a także od odmian Indica z Afganistanu oraz południowej Azji. 

Efekty działania 

Haj pojawia się niemalże natychmiastowo, powodując burzę myśli i ostrą, nagłą świadomość, tego co się dzieje w otoczeniu. Takie ostrzenie mentalne, doprowadzić może do odczuwania euforii. Użytkownicy odczuwać mogą poprawienie się nastroju, jak również energię do wykonywania różnych zadań. Chociaż jak odczuwany jest najintensywniej w głowie, ta odmiana marihuany ma także odpowiednią liczbę genów Indica, żeby zapewniać przyjemną kontemplację oraz relaks. 

Dlaczego warto po nią sięgnąć? 

Połączenie ze sobą mocnych rezultatów fizycznych i psychicznych, czyni opisywaną odmianę znakomitym wyborem do ćwiczeń, które obejmują nie tylko ciało, ale też umysł. Amnesia Haze może pomóc w zaburzeniach w zakresie koncentrowania uwagi (więcej szczegółów tutaj). 

Amnesia może także stanowić silny stymulator apetytu. Niemniej jednak, u osób ze skłonnościami do odczuwania niepokoju, prowadzić może do swego rodzaju paranoi. Osoby używające tej odmiany, mówią nierzadko, iż szczep ten wykazuje skłonności do wywołania w głowie szalonego wyścigu myśli.