Posted inZdrowie

Jak działa bebilon pepti?

bebilon pepti

Bebilon pepti to mleko przeznaczone dla niemowląt od pierwszych dni życia. Wykorzystywane w przypadku gdy niemowlę nie jest karmione piersią lub ma nietolerancje pokarmowe czy alergię na białko pokarmowe. Wygodne opakowanie i bezpieczna formuła pozwala kompleksowo zadbać o potrzeby malucha również na wycieczkach, podczas odwiedzin u znajomych czy w innych sytuacjach poza domem. Produkt jest gotowy do spożycia, dlatego pozwala nakarmić dziecko dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebuje. W ten sposób można zaoszczędzić czas.

Bebilon pepti – zastosowanie

Mleko Bebilon pepti jak te tutaj przeznaczone jest dla niemowląt:

  • niekarmionych naturalnie,
  • mających alergię na białko pokarmowe,
  • z nietolerancją pokarmową.

Produktu nie trzeba dodatkowo przygotowywać, można go podać bezpośrednio do spożycia. Można go stosować po wcześniejszym podgrzaniu lub w temperaturze pokojowej w dawce ustalonej wcześniej z lekarzem. Praktyczne opakowanie w formie butelki ułatwia karmienie dziecka, szczególnie w trakcie podróży i wyjazdów.

Bebilon pepti – jak działa?

bebilon pepti1

Produkt jest gotowy do spożycia, przeznaczony do żywienia doustnego, nie można go podawać dożylnie. W składzie Bebilon Pepti znajdują się białka poddane hydrolizie znacznego stopnia, kompozycja galaktooligosacharydów (GOS) i fruktooligosacharydów (FOS), jak i nukleotydy. Zawiera również niezbędne do prawidłowego rozwoju minerały i witaminy. Produkt może być wyłącznym źródłem pożywienia. Dostępny jest w formie płynu podany w praktycznym opakowaniu w postaci butelki.